«مردم در روی زمین برای کامیاب شدن یک چیز کم دارند و آن اعتماد به یکدیگر است؛ ولی این دانش برای کسانی که قلبی کوچک و روحی پست دارند و جز قانون سود شخصی هیچ قانونی نمی شناسند، دسترس پذیر نیست.» فارس پورخطاب هراتی

والاترین کاربرد نویسندگی این است که آزمون را به دانایی فرارویاند! ایگناتسیو سیلونه

۱۴۰۰ اردیبهشت ۱۴, سه‌شنبه

آخ! یادم رفت بگویم: انشاء الله!

«تحریم‌های موضوعی و بخشی مثل تحریم بخش انرژی ایران که شامل نفت و گاز می‌شود یا تحریم صنعت خوردو، تحریم مالی، بانکی و بنادر، براساس توافقاتی که تا الان صوت گرفته همه این تحریم‌ها باید برداشته شود و توافق هم در این زمینه وجود دارد.»*

عراقچی در گفتگویی که در کانال تلگرام خود گنجانده، گفته است:
«در کنار این، برخی افراد، اشخاص و نهادها هستند که به صورت خاص مورد تحریم واقع شدند و لیست بلندبالایی است. مذاکرات درباره این لیست هنوز ادامه دارد و بیش از اکثریت آنها تا الان موافقت شده که از فهرست تحریم‌ها خارج شوند. دیگرانی هستند که هنوز به دلایل مختلف در فهرست وجود دارند و مذاکره ما برای این قسمت از کار هنوز ادامه دارد.» 

بحمدلله را یادش رفت، بگوید:
... جای نگرانی برای آینده و زمانی که شاید در ایران دیگر جایی نداریم، نیست. این بار قول داده اند که دیگر حساب های مان را چفت و بست نکنند. این مهم ترین موضوعی است که دل مسوولان نظام را می لرزاند و آن ها را به آینده بدبین می نمود. ما به مذاکرات خوش بینیم و انشاء الله کار و بار آن چند تن نیز راست و ریس می شود و قلوب شان آرام می گیرد.

دنباله ی منطقی گفته ها از زبان این مادربخطا:  ب. الف. بزرگمهر   ۱۴ اردی بهشت ماه ۱۴۰۰

* گفته های یکی از نخودچی کشمش های بیشرم و آبروی نظام سگ مذهب به نام عباس عراقچی، دستیار سیاسی وزیر امور خبرچینی «یانکی» ها در ایران و مِهتر گروه فرستاده شده از سوی رژیم دزدان اسلام پیشه به گفتگوهای وین پس از نشست امروز «کمیسیون مشترک برجام سگ مرده» درباره ی سیاهه ی راهبست ها (تحریم‌ها)‌، برگرفته از گزارشی نارسا در «اسپوتنیک»  ۱۱ اردی بهشت ماه ۱۴۰۰ (برجسته نمایی های متن، همه جا از آنِ من است.  ب. الف. بزرگمهر)

هیچ نظری موجود نیست:

برداشت و بازنویسی درونمایه ی این تارنگاشت در جاهای دیگر آزاد است. خواهشمندم، خاستگاه را یادآوری نمایید!
از «دزدان ارجمند اندیشه و ادب» نیز خواهشمندم به شاخه گلی بسنده نموده، گل را با گلدان یکجا نربایند!

درج نوشتارهایی از دیگر نویسندگان یا دیگر تارنگاشت ها در این وبلاگ، نشانه ی همداستانی دربست با آنها نیست!