«مردم در روی زمین برای کامیاب شدن یک چیز کم دارند و آن اعتماد به یکدیگر است؛ ولی این دانش برای کسانی که قلبی کوچک و روحی پست دارند و جز قانون سود شخصی هیچ قانونی نمی شناسند، دسترس پذیر نیست.» فارس پورخطاب هراتی

والاترین کاربرد نویسندگی این است که آزمون را به دانایی فرارویاند! ایگناتسیو سیلونه

۱۳۹۵ اسفند ۲, دوشنبه

دروغگویی، ترس از خیزش توده های مردم و بهانه ای بدتر از گناه!

هرگونه تجمع مردم جلوی استانداری خوزستان ممنوع/با مسببان و متولیان و برپا کنندگان برخورد قانونی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز،‌فرماندهی انتظامی خوزستان در اطلاعیه‌ای با اشاره به بحران پدید آمده در کلانشهر اهواز اعلام کرد:
فرسودگی تجهیزات آب و برق و گستردگی سیستم های برق رسانی در سطح استان موجبات بروز مشکلات فنی در ارایه خدمات به مردم را بوجود آورده است که موجب ناراحتی روحی و روانی مردم شده است.

این اطلاعیه افزوده است:
نیروی انتظامی که بخشی از پیکره مردم است ضمن قبول خواسته‌ها و اهتمام جدی از مسؤولان و مطالبه‌گری از مسوولان و انعکاس صدای مردم عزیز به رده‌های بالای مملکتی به اطلاع مردم عزیز می‌رساند که بخش اعظم معایب و نواقص رفع شده و یا در حال رفع است.
                                                       
فرماندهی انتظامی خوزستان در پی خاطرنشان کرده است:
همانطور که می‌دانید امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان آیت الله موسوی‌جزایری به خواست قانونی و به حق مردم صحه گذاشته و در این ارتباط با سفرهای برخی مسوولان به استان و اقدامات مستمر استاندار خوزستان انتظار صبر و شکیبایی و دادن فرصت ۱۵ الی ۲۰ روزه به مسوولان برای رفع اشکالات در نگهداری و نظافت تمام مقرهای سطح استان که بالغ ۹۷ هزار عدد است و نصب نیروگاه ویژه در محل پمپاژ آب اهواز نیاز به زمان دارد.

در پی این اطلاعیه تصریح شده است:
بدین وسیله اعلام می‌داریم از این تاریخ هرگونه راهپیمایی و تجمع بدون اخذ مجوز، غیر قانونی بوده و به عنوان نقض قانون با مسببان و متولیان و برپا کنندگان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد. لذا استدعا می‌شود برای جلوگیری از سوء استفاده، نسبت به پایان دادن این تجمعات اقدام لازم به عمل آید.

برگرفته از «خبرگزاری فارس»    ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵

این گزارش از سوی اینجانب اندکی ویرایش و پارسی نویسی شده است. برنام و برجسته نمایی های متن نیز از آنِ من است.   ب. الف. بزرگمهر

هیچ نظری موجود نیست:

برداشت و بازنویسی درونمایه ی این تارنگاشت در جاهای دیگر آزاد است. خواهشمندم، خاستگاه را یادآوری نمایید!
از «دزدان ارجمند اندیشه و ادب» نیز خواهشمندم به شاخه گلی بسنده نموده، گل را با گلدان یکجا نربایند!

درج نوشتارهایی از دیگر نویسندگان یا دیگر تارنگاشت ها در این وبلاگ، نشانه ی همداستانی دربست با آنها نیست!