«مردم در روی زمین برای کامیاب شدن یک چیز کم دارند و آن اعتماد به یکدیگر است؛ ولی این دانش برای کسانی که قلبی کوچک و روحی پست دارند و جز قانون سود شخصی هیچ قانونی نمی شناسند، دسترس پذیر نیست.» فارس پورخطاب هراتی

والاترین کاربرد نویسندگی این است که آزمون را به دانایی فرارویاند! ایگناتسیو سیلونه

۱۳۹۹ مرداد ۳۱, جمعه

انشاء الله خودت هم بهنگام پرپر بزنی ... ـ بازانتشار

این بالاترین نشان* را نه برای کارهایی که در عراق با همدستی آمریکایی ها انجام داده ای که برای از میان برداشتن آن فرماندهان درون نظام که از همان نخست موی دماغ بودند، می دهیم. انشاء الله خودت هم بهنگام پرپر بزنی** و به بهشت بروی!

ب. الف. بزرگمهر   ۲۶ اسپند ماه ۱۳۹۷

https://www.behzadbozorgmehr.com/2019/03/blog-post_17.html

* «الحمدلله خدای متعال به این برادر بسیار عزیزمان ـ آقای سلیمانی ـ هم توفیق داده. ایشان بارها، بارها، بارها جان خودشان را در معرض تهاجم دشمن قرار داده‌اند، در راه خدا، برای خدا و مخلصاً لِلّه؛ و مجاهدت کرده‌اند. ان‌شاءالله خدای متعال به ایشان اجر بدهد و تفضّل کند و زندگی ایشان را با سعادت و عاقبت ایشان را با شهادت قرار بدهد؛ البتّه نه حالا. هنوز سالها جمهوری اسلامی با ایشان کار دارد. امّا بالاخره آخرش ان‌شاءالله شهادت باشد. ان‌شاءالله مبارکتان باشد.

برگرفته از گزارش «بیانات در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران»، تارنگاشت «کیرِ خرِ نظام»  ۱۹ اسپند ماه ۱۳۹۷ (برجسته نمایی متن از آنِ من است.  ب. الف. بزرگمهر)

** چیزی در مایه ی «به شهادت رسیدن»


هیچ نظری موجود نیست:

برداشت و بازنویسی درونمایه ی این تارنگاشت در جاهای دیگر آزاد است. خواهشمندم، خاستگاه را یادآوری نمایید!
از «دزدان ارجمند اندیشه و ادب» نیز خواهشمندم به شاخه گلی بسنده نموده، گل را با گلدان یکجا نربایند!

درج نوشتارهایی از دیگر نویسندگان یا دیگر تارنگاشت ها در این وبلاگ، نشانه ی همداستانی دربست با آنها نیست!